Widlák a několik drobných novinek a změn

Widlák a několik drobných novinek a změnPo delší době vítám své čtenáře u dalšího článku na blogu Widlák.cz. Články se tak dlouho neobjevily proto, že jsem konečně odcestoval na dovolenou a kromě GPRS se mně nepodařilo rozjet žádný levný Internet, jinak bych určitě něco napsal… 🙂 Spolu s mým návratem potkala Widláka jedna menší změna…

Tou změnou je schvalování komentářů, ode dnešního dne není možné jen tak publikovat svůj komentář, ale je nutné počkat, než jej ručně schválím. Není to změna namířená proti vám, návštěvníkům, ale proti nejrůznějším skvělým spammerským mašinám, které jsou schopny dodat denně opravdu slušné množství smetí na tento blog. Korunu tomu nasadilo asi 700 trackbacků, které prošly přes Akismet a usadily se u jednoho jediného článku. Doufám, že tuto změnu chápete a že to pro vás nebude znamenat přerušení komentování na tomto blogu.

(pokud se podobný masový spam v nejbližší době neobjeví, dojde ke zrušení schvalování komentářů)

Další změnou je, že se z Widláka v budoucnu stane tak trochu blog o kapesních počítačích s Windows Mobile, protože jsem si vůbec své první zařízení tohoto druhu pořídil a rád bych se s vámi podělil o zkušenosti s jeho užíváním :)…

To je asi tak zatím vše a doufám, že tomuto blogu zůstanete věrni…

Komentářů k příspěvku „Widlák a několik drobných novinek a změn“: 4


 1. 1 LuFa

  Super, PPC vlastním, konkrétně Vario, takže se na příspěvky ze světa Windows Mobile rozhodně těším.

  Taktéž se těším na další díly o WP. A taky na to, zdali bude tento komentář schválený, nebo ne. U mě zatím Akismet funguje na výbornou. Ale je fakt, že v posledním týdnu se zas smapeři rozspamovali :-).

 2. 2 sacredmoon

  Ano, prirozene vitam cenzuru na tomto blogu. Povede to jen ke „skvalitneni“ komentaru. Kdyz reklama tak jen ta, ze ktere jde neco do kapsy spravci. A kdyz uz jsme u toho, podivejte se laskave na mou stranku na deviantArt ;o) S pozdravem, Widle dozad a RSS delete….

 3. 3 Machi

  sacredmoon: Jak píšu v článku, nehodlám nijak cenzurovat ani upravovat komentáře, jako to dělají někteří nejmenovaní majitelé blogů…

  Pokud se spam do určité doby neobjeví, moderování zruším, díky

 4. 4 n3tman

  Na spamy doporučím Raven’s antispam, který mě zatím ani jednou nezklamal 😉 jenom trackbacky projdou, ale to není starost tohoto pluginu…proto je nejlepší je vypnout.

Přidat komentář

Poznámka: Provozovatel této stránky nenese odpovědnost za obsah komentářů. Odesláním komentáře se jeho autor dobrovolně vzdává nároku na honorář za obsah komentáře.