Téma pro WordPress: Snowy

Téma pro WordPress: SnowyUž několik týdnů experimentuji s tvorbou témat pro publikační systém WordPress, na kterém běží, kromě mnoha milionu dalších, také tento blog. Výsledkem mého experimentování byla už tři témata. Dvě z nich byla úspěšně rozebrána kupujícími, třetí také, ovšem s tím rozdílem, že jsme se s kupujícím dohodli na ponechání práva k přeprodeji, které měním na právo k volnému stahování…

Téma Snowy je, jak už napoví název, laděno do mírných modrých odstínů zimy. Podle mého názoru se bude skvěle hodit jak k webům se zimní tématikou, tak k webům ostatním :).

Screenshot:
Snowy

Demo: http://preview.newwordpress.com/index.php?preview_theme=Snowy

Vlastnosti:
– podpora widgetů
– validní XHTML 1.0 Strict a CSS

Omezení: Jelikož je téma šířeno zdarma, dovolil bych si několik omezení. Je zakázáno mazat nebo měnit odkaz na Widlák.cz v patičce webu a je zakázáno téma dále přeprodávat. Ostatní úpravy k kódu jsou samozřejmě možné.

Download:

Doufám, že se Vám téma líbí a že Vám přinese užitek (PS: budu rád, když se se svými „Snowy“ weby pochlubíte v komentářích)…

Komentářů k příspěvku „Téma pro WordPress: Snowy“: 5


  1. 1 hrach

    upřímě vůbec se mi nelíbí, je skoro přímo ošklivé, ta zelená tam nemá co dělat, pokud se jedná o „zimní“ web, a ikdyby se nejednalo, vůbec se tam neladí k jiným barvám. téma mě v podstatě v ničem nezaujalo.

  2. 2 Dejfff

    Nemohu než souhlasit 😀

Přidat komentář

Poznámka: Provozovatel této stránky nenese odpovědnost za obsah komentářů. Odesláním komentáře se jeho autor dobrovolně vzdává nároku na honorář za obsah komentáře.