Tvář za blogem

Tvář za blogemDnes jsem byl vyzván autorem jednoho z mých nejoblíbenějších blogů (První milión) k jisté řetězovce nazvané Tvář za blogem. Nejprve jsem se do toho nějak neměl, protože jsem jednak velmi ošklivý a genetický nekvalitní a také mě takříkajíc nemá kdo vyfotit a autoportréty dělat neumím. Pak jsem se ale odhodlal a uchýlil k použití 1.3MPx webové kamery Acer Orbicam :D.

Tvář za blogem

Zúčastnit se můžete i vy! Jak?

Originální popis ze slovenského blogu Embuck.com, ze kterého nápad vzešel:
Jednoducho napíšte nový príspevok s uverejnením fotografie autora, čo stojí za blogom. Ak je Vaša fotka už niekde na blogu uverejnená, napríklad na stránke O mne, pokúste sa uverejniť inú fotku, či príspevok s fotografiou niečím obzvláštniť.
Zmyslom reťazoviek je nielen ukázať blogera z nezvyčajnej stránky, ale aj odkazovanie na ostatných blogerov, preto budem rád ak pozvanie do Tváre za blogom pošlete aj ďalej.

Jelikož se jedná o takovou řetězovku, rád bych vyzval pár mých oblíbených blogerů k akci Tvář za blogem:

A to je vlastně všechno, doufám, že alespoň někdo mé žádosti vyhoví 🙂

Komentářů k příspěvku „Tvář za blogem“: 5


 1. 1 Dan

  Machi díky moc za účast. Černobílej autoportrét dodá celé akci uměleckého nádechu 🙂

  Blog on!

  Dan

 2. 2 Lukáš Faltýnek

  Myslím, že tato akce smysl pouze pro ty, kteří na svém blogu, stránkách žádnou, nebo mnoho svojich fotek nemají. U mě na blogu je fotek se mnou k vidění mnoho, tak nijaký moc velký smysl samostatného článku s fotkou u sebe na blogu nespatřuji.

 1. 1 » Tvár za blogom » Embuck
  Pingback 12. 6. 2007 8:04
 2. 2 První měsíc BuzzMagu v číslech a tváře za blogy
  Pingback 16. 6. 2007 3:45
 3. 3 BuzzMag » První měsíc BuzzMagu v číslech a tváře za blogy
  Pingback 3. 8. 2007 8:20

Přidat komentář

Poznámka: Provozovatel této stránky nenese odpovědnost za obsah komentářů. Odesláním komentáře se jeho autor dobrovolně vzdává nároku na honorář za obsah komentáře.