Další příspěvky do eXtra Klasiky

Další příspěvky do eXtra KlasikyNová eXtra Klasika (NXK), to je název snad nejlepší edice her, která kdy na našem trhu vycházela. Pod kapotou NXK můžeme najít pány ze společnosti CD Projekt, která pod tímto přídomkem vydává spousty her za bezkonkurenční cenu 199 Kč nebo 249 Sk. Neznalým se již při řečení ceny určitě ježí vlasy na hlavě při pomyšlení na to, co to asi musí za takovou cenu za tituly. OMYL!

NXK se samozřejmě nemůže specializovat na nejnovější pecky, ale hry v této edici jsou většinou velmi úspěšné tituly, kterým však na své exkluzivitě ubral nějaký ten rok stáří. U většiny her je ale stáří naprosto irelevantní a tak můžeme za 199 Kč nakoupit opravdové pecky a to navíc v české lokalizaci a s českým manuálem. Pro kompletní seznam doporučuji navštívit stránky CD Projektu.

Novinky

O úspěchu edice NXK si můžeme udělat obrázek už jen podle množství titulů, které prostě už nejsou k dostání (namátkou Toca Race Driver či Worms 3D), což je v našich podmínkách bezpochyby ohromný úspěch.

Série NXK navíc není jen několik pečlivě vybraných her, hry jsou totiž co chvíli aktualizovány. Právě v nadcházejících dnech (26. dubna) se na trh přihrnou nové pecky:

Minimálně Fable a Stubbs The Zombie jsou z mé vlastní zkušenosti naprosto skvělé hry, Fable vám nabídne nevšední RPG zážitek, zatímco zombíci fenomenální zvrhlou a brutální akci z druhé strany barikády.

To však ještě není vše, zároveň s novými kusy se rozjíždí také promo akce „Pošli kód a vyhraj“, kdy v každé NXK hře najdete kód a při jeho odeslání formou SMS můžete ihned vyhrát některý ze stovky lákavých herních titulů. No nekup to za dvě stovky!

Nová eXtra Klasika je bezkonkurenční

O tom, že je NXK opravdu bezkonkurenční jsem již psal, sám vlastním několik titulů z této edice a nemůžu si je vynachválit, vždy profesionální česká lokalizace a cena zaručují opravdu obrovský úspěch. Celkově vzato je prostě výhodnější investovat 1000 Kč do starších a prověřených her, než nakoupit vyumělkovanou a vyhippovanou supermoderní megahru, ze které se vyklube kdoví co. Jen doufám, že to společnosti CD Projekt vydrží i do budoucna a že i nadále zůstanou nejlepším distributorem v našich luzích a hájích…

Komentářů k příspěvku „Další příspěvky do eXtra Klasiky“: 2


  1. 1 Petr Brádler

    Já zastávám stejný názor. Sice jsem si koupil i dražší hry, ale v téhle eXtra klasice jsem si koupil Heores of M&M IV, Wormsy a další.. Skvělá zábava na hodně dní/týdnů za pakatel 🙂

  1. 1 reference
    Trackback 26. 7. 2017 10:12

Přidat komentář

Poznámka: Provozovatel této stránky nenese odpovědnost za obsah komentářů. Odesláním komentáře se jeho autor dobrovolně vzdává nároku na honorář za obsah komentáře.