Aktuální akce na Steamu

Aktuální akce na SteamuNemám zdání o tom, jak je u nás populární skvělá herně-distribuční platforma Steam, nicméně bych rád informovat čtenáře o akcích, které právě nyní probíhají.

20% dolů

Každý z herních fanoušků určitě zná skvělé herní skvosty od vývojářů Majesco. Tyto tituly můžete přes Steam zakoupit až do 26. února s 20% slevou. Konkrétně se jedná o tituly:

  • BloodRayne – nová cena $7.95 (170 Kč), stará cena $9.95
  • BloodRayne 2 – nová cena $15.95 (340 Kč), stará cena $19.95, nejnižší cena v ČR 599 Kč
  • Psychonauts – nová cena $15.95 (340 Kč), stará cena $19.95, nejnižší cena v ČR 666 Kč
  • Advent Rising – nová cena $15.95 (340 Kč), stará cena $19.95, nejnižší cena v ČR 799 Kč

Jade Empire™: Special Edition

Čtyři dolary můžete ušetřit včasnou předobjednávkou titulu Jade Empire™: Special Edition. Do 2. března, který byl stanoven jako datum pro vydání hry v Evropě, je možné hru objednat a pre-loadovat za $35.95, což je cena podobná cenám v našich obchodech (799 Kč).

Něco o Steamu

U většiny z těchto her je rozdíl oproti ceně v českých internetových obchodech více než dvojnásobný. K dobru navíc musíme Steamu připočíst skoro okamžité dodání titulu a také to, že není nutné platit poštovné. Pro ty z vás, kteří Steam ještě neznají, doporučuji jeho domovskou stránku. Většinu her na něm můžeme sehnat za velmi lákavé ceny a navíc z pohodlí domova. Nebojte se ani placení, k převodu peněz vám stačí platební karta schopná platby na internetu (embosovaná nebo většina Visa Electron). Pokud takovou kartu nemáte, ani pak není vše ztraceno, lze zaplatit i prostřednictvím PayPalu. Bohužel si budete muset ke všem cenám (včetně těch, co zde uvádím) připočíst českou DPH ve výši 19%…

Aktuální akce na Steamu

Komentářů k příspěvku „Aktuální akce na Steamu“: 0


  1. Žádné komentáře

Přidat komentář

Poznámka: Provozovatel této stránky nenese odpovědnost za obsah komentářů. Odesláním komentáře se jeho autor dobrovolně vzdává nároku na honorář za obsah komentáře.